Re: fotky

Yenay | 23.08.2011

A ještě jedna věc... Tak než to začnu drbat, tak bych chtěla poděkovat za moc pěknou akci. Kritiku berte veskrze pozitivně, nic z toho nemyslím špatně...
Takže: Při kontrole zbraní je fakt kontrolujte, některé co prošly, podle mě stály za prd... Co se dál týká zbraní, tak kromě jednoruček, tesáků, štítů a standartních obouruček by se podle mého skromného názoru zbraně neměly půjčovat. Pak dostane do ruky kopí kde kdo a začne to být nebezpečný. Ideálka je při schvalování něčeho epickýho ukázat, že s tím umím.
Kapku vám lítala organizace s tím, co se zrovna bude dělat, ale to se časem poddá, napoprvé je to vždycky tak:-)
Životový systém byl ok, i když já osobně mám radši, když má tělo několik životů, končetiny každá jeden... něco podobnýho myslím měli dračí jezdci na dezertérech.
Arénka byla fajn, u toho je vždycky největší sranda a člověk si hezky odpočne, ale příště zkuste menší družinky.

Tak abych ti řekla ještě taky něco hezkýho na závěr:
Moc se mi líbilo to s tou bombou, za to máte bezvýznamné plus:-) (jen dejte víc vidět hranici, slepouni jako já pak v tom mají bordel). Bylo fajn, že se na bitvě neobjevil žádnej uhádanej debil, co se rozčiluje kvůli každý prkotině. Myslím, že se i podařilo vyvážit armády.

Ještě jednou díky:-)

Přidat nový příspěvek